"Otevři své srdce"

Nabídka služeb

  1. Čakrový systém 

Každý máme v těle a v duši 7 čaker. Jsou to energetická centra, která reagují na slabiky, barvy a techniky. Každá čakra je usazena na určitém místě v těle, tím že s čakrou pracujete ovlivňujete nejen vibrační a energetický stav, ale také zdravotní stav orgánů a svalů a kostí v místě čakry, což má vliv na celkovou kvalitu života.

Nabízím představení systému formou interaktivní přednášky Cena 2h/350,- CZ za osobu


2. Práce s čakrami/Harmonizace čaker

Tento způsob práce se sebou a  plné uchopení sebe = tělo, mysl, ego, duše, život - jeho tvorba a uzdravení všeho - je cesta k prožívání života v přítomném okamžiku a tedy k nejvíc efektivnímu tvoření své reality. Pochopíte, že všechny překážky v životě jsou vámi samotnými tvořené a že lze z tohoto kruhu odejít a tvořit opravdu to,co chceme v srdci a v duši. Opustíme strachy a obavy, zvedá se míra sebe přijetí a sebelásky, úcta k sobě a druhým. Naučíte se co je soucit a co lítost a že ubližování druhým je vlastně ubližování sám sobě.Budete  umět lépe a čistě komunikovat.Mít nadhled a spojení s velkým duchem a mnoho dalšího vám přinese systém 7.čaker v harmonii a souladu. Nabízím ,že vás naučím Pracovat s každou čakrou nebo vámi vybranými čakrami- předání informací a  technik + prožitek, meditaci, propojení z kamenem pro práci s čakrou, uvedení do tématu a seznámení s každým  centrem.

Indivuduální(osobně) Cena 3500,-CZ

Online a Skupinová (od 2x osob) Cena 3000,-CZ

3. Akční balíček

Intenzivní provedení čakrami.Za zvýhodněnou cenu.

7. Čaker za 7. Měsíců

1. platba 1/2 ceny je na začátku před 1.čakrou a druhá 1/2 platby před 4. čakrou.

Osobně Cena 19 000,-CZ

Online Cena 17 500,-CZ


4. Léčivé virtuální teepee

Zahrnuje očistu,léčivou koupel, esenciální oleje,rappe/tabáček, zvukovou lázeň s bubnem a chřestidly a flétnou, meditaci, ,obkládání těla minerály,vykuřování a konzultace na závěr.Touto cestou se ladí rovina duše a aktivují vlákna vědomí,která spala.


Doba trvání je zhruba 3 - 4 hodiny. 

Cena 3000,-CZ

5. Rychlo diagnostika čaker

Nabízím možnost z mapování Vašeho čakrového systému . Jak jsou otevřené, na kolik procent pracují. Kde je blok nebo nános a zranění. Na co se zaměřit, aby správně pracovaly. Dělám na  dálku, stačí jméno, příjmení a datum narození.Udělám přehled a pošlu v meilu a dle domluvy si zavoláme cca na 1h a dám k tomu výklad.

Cena 2000,-CZ

6.Opakování čaker

Nabízím možnost sezení, kde si zopakujeme informace a témata k čakrám, procvičíme techniky a nastartujeme motivaci a inspiraci pro práci na sobě. Určeno pro ty, co už mají za sebou provedení všech 7.čaker, ale i pro ty, co teprve prochází čakrovým systémem. Opakování je Matka moudrosti a mysl ráda zapomíná a člověk se lehce ztratí v běžném životě. Rozdělení sezení dle domluvy po 3x čakrách na 4h a po 2 čakrách na 3h, a dle potřeby a zájmu. Je na vás, jaké čakry a kolik zopakovat.
Možnosti:
1. sezení na 3h. Rekapitulace 2 čaker dle vlastní volby (nutné dopředu nahlásit vaši volbu) a domluvit termín.
Cena 3000,-CZ

2. Sezení na 4h. Rekapitulace 3 čaker dle vlastní volby (nutné dopředu nahlásit vaši volbu) a domluvit termín. Cena 3800,-CZ


7. Konzultace

Pomocí slov si v bezpečném prostoru prohlédnout objektivněji svůj vnitřní svět a rozkrýt příčiny problémů v životě a najít cestu,jak to změnit.Uvolnit se a uklidnit.Nabrat energii.

Cena

Osobně 1h/1600,-CZ

Online 1h/1400,-CZ

Telefonem 1h/12OO,-CZ

8.Regenerační pobyt

Pro ducha, duši i tělo.

Zaměřeno na očištění a zastavení se. Na podívání se do sebe a ztišení svých myšlenek. Najdete autenticitu a své sny a přání. Program je sestaven na míru dle požadavků a potřeb. Součástí pobytu je čisté jídlo bez jedů, pramenitá voda a bezpečné zázemí.Pobyt v přírodě,zastavit mysl,Léčivé koupele,Jemné cvičení,Meditace.Procházky v lese,konzultace,léčení duše.

1 den 3000,-CZ

1 den plus noc 3500,-CZ

2 dny plus 1x noc 4600,-CZ

3 dny plus 2x noc 6800,-CZ

4 dny plus 3x noc 8400,-CZ

5 dní plus 4x noc 9700,-CZ


9.Transformační týden pro tebe

Ztrácíš se v realitě,padáš na dno nebo máš všeho dost??Hledáš cestu, jak ven ze začarovaného lesa svého života.Chceš žít hezky a pěkně,ale nevíš jak na to ?Chceš umět poznat co jsi opravdu ty a co je ego a programy,které tě ovládají?

Neváhej se ozvat a domluvit na týdenní péči z mé strany.Rozkrýt, kde je zakopaný pes tvých problémů.Najít cestu ven z černého lesa a pustit víc slunce do svého života.Dostaneš na míru domácí úkoly a hned budeš aplikovat v realitě a v sobě a dotkneš se zákoutí sebe v sobě a poznáš, kde si to sám/sama kazíš.

=Komunikace bude probíhat formou zpráv a hlasovek(když to bude akutní dáme si klasika hovor) a na začátku si dáme video hovor 1h.Prostor tedy bude týden= 7dnů společné práce a praxe.Na konci týdne bude znovu video hovor 1h.

Cena 2500,- CZ


© 2020 Zdeněk Pícl. Všechna práva vyhrazena.
Created by Tereza Pomschárová 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!