"Otevři své srdce"

Nabídka služeb

  1. Čakrový systém 

Každý máme v těle a v duši 7 čaker. Jsou to energetická centra, která reagují na slabiky, barvy a techniky. Každá čakra je usazena na určitém místě v těle, tím že s čakrou pracujete ovlivňujete nejen vibrační a energetický stav, ale také zdravotní stav orgánů a svalů a kostí v místě čakry, což má vliv na celkovou kvalitu života.

Nabízím představení systému formou interaktivní přednášky nebo individuálním sezením.

2. Provedení čakrami

Tento způsob práce se sebou a zároveň plné uchopení sebe = tělo, mysl, ego, duše, život - jeho tvorba a uzdravení všeho - je cesta k prožívání života v přítomném okamžiku a tedy k nejvíc efektivnímu tvoření své reality. Pochopíte, že všechny překážky v životě jsou vámi samotnými tvořené a že lze z tohoto kruhu odejít a tvořit opravdu to co chceme v srdci a v duši. Opustíme strachy a obavy, zvedá se míra sebe přijetí a sebelásky, úcta k sobě a druhým. Naučíte se co je soucit a co lítost a že ubližování druhým je vlastně ubližování sám sobě. Nabízím provedení každou čakrou, předání technik + prožitek, meditaci, propojení z kamenem pro práci s čakrou, uvedení do tématu každého centra.

3. Osobní konzultace

Individuální sezení pro zaměření problému a aktivní a praktické uchopení směrem k uzdravení životního postoje.

4. Léčivé virtuální teepee

Zahrnuje očistu, rappe, zvukovou lázeň, meditaci, tabáček a rozmluvu.

Doba trvání je zhruba 3 - 4 hodiny. 

Cena 1800 Kč

5. Rychlo diagnostika čaker

Nabízím možnost z mapování Vašeho čakrového systému nebo jednotlivých čaker. Jak jsou otevřené, na kolik procent pracují. Kde je blok nebo nános a zranění. Na co se zaměřit, aby správně pracovaly. Je možné dělat na dálku, stačí jméno, příjmení a datum narození.

6. Meditace pro 1. čakru

Meditaci si můžete zakoupit formou sdíleného odkazu. Po přijetí částky, zasílám odkaz.

7. Opakování čaker

Nabízím možnost sezení, kde si zopakujeme informace a témata k čakrám, procvičíme techniky a nastartujeme motivaci a inspiraci pro práci na sobě. Možné pro ty, co už mají za sebou všech 7 čaker, ale i pro ty, co teprve prochází čakrovým systémem. Opakování je Matka moudrosti a mysl ráda zapomíná a člověk se lehce ztratí v běžném životě. Rozdělení na 3 sezení po 3x čakrách na 4h a po 2 čakrách na 3h, a dle potřeby a zájmu. Je na vás, jaké čakry a kolik zopakovat.
Možnosti:
1. sezení na 3h. Rekapitulace 2 čaker dle vlastní volby (nutné dopředu nahlásit vaši volbu) a domluvit termín.
Cena 1500 Kč.

2. Sezení na 4h. Rekapitulace 3 čaker dle vlastní volby (nutné dopředu nahlásit vaši volbu) a domluvit termín. Cena 2000 Kč.

8. Akční balíček 

Intenzivní provedení čakrami.

7. Čaker za 7. Měsíců

1. platba je možná na začátku a druhá platba v půlce před 4. čakrou.

Individuální cena 14 600,- 

Skupinová cena 11 100,- 


9. Regenerační pobyt 

Pro ducha, duši i tělo.

Zaměřeno na očištění a zastavení se. Na podívání se do sebe a ztišení svých myšlenek. Najdete autenticitu a své sny a přání. Program je sestaven na míru dle požadavků a potřeb. Součástí pobytu je čisté jídlo bez jedů, pramenitá voda a bezpečné zázemí.

1 den 1800 Kč

1 den plus noc 2200 Kč

2 dny plus noc 2900 Kč

3 dny plus noc 3800 Kč

4 dny plus noc 4800 Kč

5 dní plus noc 5800 Kč


10. Online přednáška na 1. čakru

Pokud máte o tuto přednášku zájem, prosím kontaktujte mě na můj mail či Facebook a Messenger a já vám po zaplacení částky 250 Kč pošlu platný link na tuto přednášku.


"Pokud by jste chtěli dopřát svým blízkým voucher za zvýhodněné ceny : Na provedení čakrou ( individuální, skupina ), přednášku, osobní konzultace, opakování čaker atd..., pište."

© 2020 Zdeněk Pícl. Všechna práva vyhrazena.
Created by Tereza Pomschárová 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!