"Otevři své srdce"

Nabídka služeb

 1.)  7 Dílný Kurz Harmonizace čaker

(pokud budeš chtít harmonizovat jen určitou čakru, je to možné domluvit)=

jednotlivé čakry/nebo jen jedna : 4h  sezení

online/osobně

Cena 5000,-CZ


 Harmonizace čakerního systému přináší úplnou orientaci ve vnitřním světě. Získáte kompas do vaší bytosti. Naučíš se o čem je naše tělo, mysl, ego, emoce, duše, duch, vědomí, život a jeho tvorba a uzdravení všech úrovní. Cesta k prožívání života v přítomném okamžiku a tedy k nejvíc efektivnímu tvoření své reality. Pochopíte, že všechny překážky v životě jsou vámi samotnými tvořené a že lze z tohoto kruhu odejít a tvořit opravdu to, co chceme v srdci a v duši.

Naučíš se opustit strachy a obavy a zesílí tvé kořeny a naučíš se lépe zabydlet ve hmotě i těle, zvedá se míra sebe přijetí a sebelásky, úcta k sobě a druhým. Poznáš jak vypadá vnitřní rovnováha a emoční klid. Dotkneš se toho, co je soucit a co lítost/ obět a že ubližování druhým je vlastně ubližování sám sobě. Budete umět lépe a čistě komunikovat a dokážete mluvit bez cenzury a hlavně být v pravdě a nahotě duše. Mít nadhled a vhled pod povrch věcí, spojení s matkou zemí a velkým duchem a mnoho dalšího vám přinese systém 7.čaker v harmonii a souladu.

Nabízím, že vás naučím pracovat s každou čakrou, předání informací, témat souvisejících s čakrou a tělem a životem, naučíš se praktické techniky k harmonizaci + prožitek, meditaci, propojení z kamenem pro práci s čakrou, spojení s každým centrem.


7.Čaker za 7.Měsíců

Intenzivní provedení čakrami, sedm kurzů . Každý měsíc jeden kurz a jedna čakra.

Osobně/Online Cena 4h sezení = 30 000,-CZ7.Čaker za 7.Týdnů

Intenzivní provedení čakrami, sedm kurzů . Každý týden jeden kurz a jedna čakra.

Osobně/ Online Cena 4h sezení = 3O 000,-CZ

¨

Víkendové provedení čakrami

osobně Cena 28 000,-CZ (v četně jídla a noclehu)

online Cena 25 000,- CZ


2.) Konzultace

Máš v životě špatné vztahy? Nic ti nevychází a nějak se vše vždy pokazí? Prožíváš v práci peklo ? Rodiné vztahy nestojí za nic ?

Pomocí slov si v bezpečném prostoru můžeš  prohlédnout objektivněji svůj vnitřní svět a rozkrýt příčiny problémů v životě a najít cestu, jak to změnit. Uvolnit se a uklidnit. Nabrat energii a chuť do života a změny podmínek, kterými si tvoříme potíže v životě. Probíhá autoterapie během setkání a mluvení. Pomocí mých zkušeností vás provedu vnitřním světem. A nastavím vám kompletní zrcadlo. Díky, kterému uvidíte kde si to kazíte. A pomůžu ti navigovat, jak z toho ven.

Cena

Osobně/Online/Telefonem 1h/2000,-CZ3.) Regenerační pobyt

Lázně pro ducha, duši i tělo.

Zaměřeno na očištění a zastavení se, nabrání síly a energie. Na podívání se do sebe a ztišení svých myšlenek. Najdete autenticitu a své sny a přání a směr života. Program je sestaven na míru dle požadavků a potřeb. Součástí pobytu je čisté jídlo (jídelníček podle toho jakou stravu jíte), pramenitá voda a bezpečné zázemí. Pobyt v přírodě, zastavit mysl, léčivé koupele, jemné cvičení, meditace, procházky v lese, konzultace, ladění duše. Místo kde, to probíhá je klatovsko. V malé a klidné vesnici,kousek od lesa. Zahrada u domu s velkým bazénem a hezky krytá vzrostlými stromy a keři. Spaní v pokojíku s vlastním zázemím a soukromím(polštáře a deka a ručníky jsou součástí pobytu). Vana a sprcha a wc (koupací potřeby také k dispozici ). Budu pečovat nejen o vašeho ducha a duši, ale také tělo tudíž v mé péči je i to, že připravuji jídlo a pití a vy neděláte nic a relaxujete a regenerujete. Dostane se vám kompletního servisu a program a náplň dne budeme ladit na míru a dle nálady a potřeb.

1 den 4500,-CZ

1 den plus 1x noc 4800,-CZ (se snídaní)

2 dny plus 1x noc 7000,-CZ

3 dny plus 2x noci 10 000,-CZ4.) Provedení Vědomím k božské podstatě v  Tobě, ke Zdroji


Pokud už máš dost neustálé práce na sobě, tedy seberozvojového způsobu života a neustále něco řešit a pracovat na něčem v sobě, tak tohle může být jeden z tvých posledních kurzů/seminářů. Vědomí zdroje v nás, je další úroveň vědomí, kdy už se nepletu do děje v realitě a nechci jí měnit a ani zasahovat do příběhu. Pointa je v tom, že se naučíš neplést se do svého plánu duše a začneš naplno a trvale rozpouštět své odpory, které přes tělo v realitě tvoří zarážky a bloky a neproudění.

Ne každý je na to připraven, jelikož jde o to zdali tě tvoje mysl pustí a ty jsi ochotný/á přistoupit na nereagování na vnější projevy a ve vnitřním světě přestat řešit neustále dokola to samé, bez valného výsledku, ale konečně u toho spočinout, uvidět to a prožít přes tělo a při tom se s tím neztotožnit. Velmi vhodné pro ty, kdo už prošli všemi sedmi čakrami a chtějí své vědomí posunout a otevřít dál. Ale nejen pro ty, kdo už mají praxi v čakrovém systému. I ty už možná začínáš žít svůj zdroj a neuvědomuješ si to, ale stále se vracíš do starých vzorců, díky mysli a jejím konceptům.

Pomůžu ti nasměrovat se do sebe a provedu tě tvým vědomím a vnitřním světem a ukážu, jak prakticky integrovat mechanismus nereagování a jak rozpouštět odpory, které vylézají a jaké procesy to může obnášet a jak celkově na to. Naučíš se říkat realitě ANO. V pokoře a klidu a uvolnění přijímat dění samotné. Tím se otevírá brána zázraků a hladce probíhající realita. Dojde k tomu, že opustíš polohu tvořím(ego) a dostaneš se do polohy manifestuji(duchem), bez omezení a bez limitů. Začneš si opravdu plnit své sny.

Samozřejmě to obnáší i to, že tě čekají očistné procesy, kdy se očištuje stará realita a vzorce a programy. A vylézají odpory, které jsi klidně měl/a pocit, že už jsou hotové.


Osobně/Online

2-3 h Cena 4500,- CZ
5.) K zakoupení video

otázky  klientů a sledujících (facebook a instagram) a účastníků whatsapp skupiny(do které je možné se nechat přidat) a mé odpovědi.

Momentálně jsou k dispozici 2. díly a brzy bude 3.díl, doba trvání je cca 2h.

Cena za video 400,- CZ
© 2020 Zdeněk Pícl. Všechna práva vyhrazena.
Created by Tereza Pomschárová 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!