"Otevři své srdce"

Nabídka služeb

           1.  Kurz Harmonizace čaker         

Tento způsob práce přináší  plné uchopení sebe / tělo, mysl, ego, emoce, duše, život / jeho tvorba a uzdravení všeho, je cesta k prožívání života v přítomném okamžiku a tedy k nejvíc efektivnímu tvoření své reality. Pochopíte, že všechny překážky v životě jsou vámi samotnými tvořené a že lze z tohoto kruhu odejít a tvořit opravdu to,co chceme v srdci a v duši/ tedy to co je v plánu naší duše. 

Opustíme strachy a obavy, zvedá se míra sebe přijetí a sebelásky, úcta k sobě a druhým. Naučíte se co je soucit a co lítost/ obět a že ubližování druhým je vlastně ubližování sám sobě. Budete umět lépe a čistě komunikovat. Mít nadhled a spojení s velkým duchem a mnoho dalšího vám přinese systém 7.čaker v harmonii a souladu. Nabízím, že vás naučím pracovat s každou čakrou nebo vámi vybranými čakrami, předání informací a technik + prožitek, meditaci, propojení z kamenem pro práci s čakrou, uvedení do tématu a seznámení s každým centrem.

Cena

Osobně/Online  (jedna čakra) 3h= 3500,- CZ/ 4h= 5000,-CZ

Skupinové sezení (od 2 osob) 3h= 3000,- CZ/ 4h= 4400,- CZ za osobu

 

2. Akční kurz čakrový balíček

Intenzivní provedení čakrami (viz první služba) sedm kurzů za zvýhodněnou cenu. Každý měsíc jeden kurz a jedna čakra.

7. Čaker za 7. Měsíců

1. platba 1/2 ceny je na začátku před 1.čakrou a druhá 1/2 platby před 4. čakrou.

Osobně/ Online Cena 3h sezení = 22 000,- CZ/ 4h sezení = 29 000,-CZ


Intenzivní provedení čakrami (viz první služba) sedm kurzů za zvýhodněnou cenu. Každý týden jeden kurz a jedna čakra.

7.Čaker za 7.Týdnů

1. platba 1/2 ceny je na začátku před 1.čakrou a druhá 1/2 platby před 4. čakrou.

Osobně/ Online Cena 3h sezení = 19 000,- CZ/ 4h sezení = 25 000,-CZ3.Kurz opakování čaker

Nabízím možnost sezení, kde si zopakujeme informace a témata k čakrám, procvičíme techniky a nastartujeme motivaci a inspiraci pro práci na sobě. Určeno pro ty, co už mají za sebou provedení všech 7.čaker, ale i pro ty, co teprve prochází čakrovým systémem. Opakování je Matka moudrosti a mysl ráda zapomíná a člověk se lehce ztratí v běžném životě. Rozdělení sezení dle domluvy po 3x čakrách na 4h a po 2 čakrách na 3h, a dle potřeby a zájmu. Je na vás, jaké čakry a kolik zopakovat.
Možnosti:
1. sezení na 3h. Rekapitulace 2 čaker dle vlastní volby (nutné dopředu nahlásit vaši volbu) a domluvit termín.
Cena 3800,-CZ

2. Sezení na 4h. Rekapitulace 3 čaker dle vlastní volby (nutné dopředu nahlásit vaši volbu) a domluvit termín. Cena 4500,-CZ


4. Konzultace

Pomocí slov si v bezpečném prostoru prohlédnout objektivněji svůj vnitřní svět a rozkrýt příčiny problémů v životě a najít cestu, jak to změnit.Uvolnit se a uklidnit. Nabrat energii a chuť do změny podmínek, které si tvoříme. Probíhá autoterapie během setkání.

Cena

Osobně/Online 1h/1800,-CZ

Telefonem 1h/14OO,-CZ

AKCE 5x 1h konzultací - osobně/online 6000,- CZ  / telefonem 4000,- CZ

AKCE 2+1 zdarma - osobně/online 3600,- CZ / telefonem 2800,- CZ

5.Regenerační pobyt

Pro ducha, duši i tělo.

Zaměřeno na očištění a zastavení se/ nabrání síly a energie. Na podívání se do sebe a ztišení svých myšlenek. Najdete autenticitu a své sny a přání a směr života. Program je sestaven na míru dle požadavků a potřeb. Součástí pobytu je čisté jídlo bez jedů(jídelníček podle toho jakou stravu jíte), pramenitá voda a bezpečné zázemí. Pobyt v přírodě, zastavit mysl, léčivé koupele, jemné cvičení, meditace, procházky v lese, konzultace, ladění duše.Místo kde se to děje je klatovsko.

1 den 3500,-CZ

1 den plus noc 3800,-CZ

2 dny plus 1x noc 4600,-CZ

3 dny plus 2x noci 6800,-CZ6.Provedení Supravodivostí_Prostor bez odporu

Pokud už máš dost neustálé práce na sobě, tak tohle může být tvůj poslední kurz/seminář. Supravodivost je další úroveň vědomí, kdy už se nepletu do děje v realitě a nechci jí měnit a ani zasahovat do příběhu. Pointa je v tom, že se naučíš neplést se do svého plánu duše a začneš naplno a trvale rozpouštět své odpory, které v realitě tvoří zarážky a bloky a neproudění. 

Ne každý je na to připraven, jelikož jde o to zdali tě tvoje mysl pustí a ty jsi ochotný/á přistoupit na nereagování na vnější i vnitřní svět a neřešit neustále dokola to samé, bez valného výsledku. Velmi vhodné pro ty kdo už prošli všemi sedmi čakrami a chtějí své vědomí posunout a otevřít dál. Ale nejen pro ty kdo už mají praxi v čakrovém systému,i ty už možná začínáš žít supravodivost a neuvědomuješ si to a stále se vracíš do starých vzorců.

Pomůžu ti představit supravodivý prostor a provedu tě jím a ukážu, jak prakticky integrovat mechanismus nereagování a jak rozpouštět odpory, které vylézají a jaké procesy to může obnášet a jak celkově na to. Naučíš se říkat realitě ANO. V pokoře a klidu a uvolnění přijímat dění samotné.Tím se otevírá brána zázraků a hladce probíhající realitu. Dojde k tomu, že opustíš polohu tvořím(ego) a dostaneš se do polohy manifestuji(duchem), bez omezení a bez limitů. Začneš si opravdu plnit své sny.


Osobně/Online

2h Cena 5000,- CZ

4h Cena 9 000,- CZ


PODPORA A VEDENÍ TÝDEN

Pro ty, kdo by chtěli týdenní podporu, aby sis mohl/a ukotvit supravodivost a vyhnout se znovu padat do reagování a starých vzorců "ŘEŠIT TO" a plést se do příběhu a děje venku a uvnitř. A orientovat se lépe v situacích a stavech v těle. Mohu nabídnout, že ti budu stát v zádech a budu ti dávát nápovědy a rady. Komunikace bude probíhat formou zpráv a hlasovek. Prostor tedy bude týden, 7dnů společné práce a praxe.


Cena 15 000,-

© 2020 Zdeněk Pícl. Všechna práva vyhrazena.
Created by Tereza Pomschárová 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!