google-site-verification=StQ_uIBBiCXOkDElwF1qJesQA3DHxFy5fRTh8rmW34Q

Můj příběh

"Každý den,být lepším člověkem"


Zdeněk Pícl *1977
 

Jmenuji se Zdeněk Pícl a moje životní cesta začala prací v kuchyni, kde jsem pracoval jako kuchař. To mě naučilo nejen hodně o vlivu kvalitní a nekvalitní stravy na naše tělo, ale také na naše vědomí. Kuchyně je také místo, kde se člověk může mnoho naučit o psychice lidí a o svých vlastních kompetencích, kvalitách i slabostech. A přineslo mi to také možnost nahlédnout pod pokličku alchymie, kdy z jednotlivých prvků, tvoří člověk novou formu hmoty.

V roce 2013 jsem se začal věnovat osobní práci na jednotlivých čakrách a během procesu vývoje, jsem došel k tomu, že tohle je aktivita, kterou dlouho hledám. Ukázalo se mi, že v tomto prostoru jsem jako doma a mohu tyto informace a techniky předávat dál.

Rád se podělím o praxi s prací s čakrovým systémem a jeho významem. Díky této práci si do života přinesete větší kvalitu a více poznáte kdo doopravdy jste a co opravdu chcete. Zároveň díky tomu, že každá čakra je spojená s určitými částmi těla a orgány, zvedá se také kvalita zdraví těla.


Zkušenosti

Mám 9 letou praxi v individuální i skupinové práci v provedení jednotlivými čakrami.Předávám souvislosti čaker s tělem a duší,učím techniky jak čakru harmonizovat a uzdravit.4h sezení a společná práce,má okamžitý vliv na stav čakry a těla.Neustále obohacuji a rozvíjím své znalosti a poznání a to přidávám do své práce s lidmi.

Již nějakou dobu se mi otevírá prostor bez odporu a to nese sebou větší ponor do ducha a vědomí tedy zdroje. A vede mne to předávat dál a být zprostředkovatel orientace ve svém zdroji v nás.

© 2020 Zdeněk Pícl. Všechna práva vyhrazena.
Created by Tereza Pomschárová 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!