13.11. - 6. čakra - skupinové provedení

Vyprodáno

Ahoj máte li zájem a skupinové Provedení 6 Čakrou pro 10 osob+já, a následně v rozmezí vždy 2 měsíců cca pokračovat čakrami v bezpečí kruhu a síle skupiny. Tak se neváhejte přihlásit skupinové Sezení je se slevou oproti individuálnímu.
Vše proběhne v Kopřivnice ,sezení je na 4h předám techniky a hned si je zkusíme. Informace a souvislosti a témata která se k čakře vztahují. Propojím z kamenem, který donesu Pro práci s čakrou, a meditace. Naučíte se žít přítomný život a pozornost věnovat k tomu co zrovna žiju. Také se naučíte jak více otevřít 3 oko, a nahlížet za čas a prostor . Umění pojmout do jednoho bodu minulost a přítomnost a budoucnost.Umět se napojit na vyšší sféry a získat data a um , který mi pomůže na cestě vývoje a poznání . Získat nadhled ptačí perspektivy a odstup k realitě a životu .Umění vizualizace využít ke zrychlení plnění přání .
Občerstvení bude zajištěno ,,,,,,, Zdenda Pícl - Lektor čaker......... Pro účast Je potřeba poslat rezervační poplatek 800,- do 23.10.2019
Buď zde www.zdenek-picl.cz
Nebo takto,číslo účtu : 1340171046/3030 se jménem a příjmením ,adresou ,e-mail a datum na jakou událost se hlásíte, ja vám pošlu potvrzovací e-mail o platbě a tím bude potvrzena i rezervace a na místě 1700,- .Při nemožnosti se účastnit je možné poslat náhradníka .Poplatek se nevrací , díky ...... Cena za osobu 2500,- s sebou fialové nebo bílé oblečení a zápisník, deky a podložky s sebou :)

800,00 Kč