26.10. - 1. čakra - skupinové provedení

Vyprodáno

Ahoj máte li zájem a skupinové Provedení 1 Čakrou pro cca. 3 osob+já, a následně v rozmezí vždy 2 měsíců cca pokračovat čakrami v bezpečí kruhu a síle skupiny. Tak se neváhejte přihlásit skupinové Sezení je se slevou oproti individuálnímu.
Vše proběhne u mě doma obec Lučice/Chudenice -okres Klatovy ( přesná adresa se zasílá po zaslání zálohy)
,sezení je na 4h předám techniky a hned si je zkusíme. Informace a souvislosti a témata která se k čakře vztahují. Propojím z kamenem, pro práci s čakrou a meditace. Naučíte se získat větší pevnost a odolnost v životě .Upevníte a zapustíte svůj kořen 1 čakry do matky země . Naučíte se přijmout plně své rodiče a rodinu a sebe . Uzdravíte vztahy s rodiči a posílîte kmenovou sílu a jednotu .Objevíte v sobě ,že vše je jedním a naučíte se tak žít.
.Občerstvení bude zajištěno ,,,,,,, Zdenda Pícl - Lektor čaker......... Pro účast Je potřeba poslat rezervační poplatek do 8.10.2019 :
800,-
Buď zde : www.zdenek-picl.cz
Nebo takto : tady je číslo účtu : 1340171046/3030 do poznámky - se jménem a příjmením a adresou bydliště a e-mailovou adresou a datum na jakou událost se hlásíte, ja vám pošlu potvrzovací e-mail o platbě s fakturou a adresu - tím bude potvrzena i rezervace a na místě 1200,-.
Při nemožnosti se účastnit je možné poslat náhradníka .
Poplatek se nevrací , díky ...... Cena za osobu 2000,- ,,,,s sebou červené nebo bílé oblečení a zápisník, deku a podložku . :)
Poznámka :
Ten kdo jede vlakem či busem ideální výstup Klatovy nebo Švihov tam si vás vyzvednu autem a zase vás dovezu zpět na spoj.
Možnost přespání je . Za příspěvek

800,00 Kč