31.8. - 3. čakra - skupinové provedení

Vyprodáno

Ahoj máte li zájem a skupinové Provedení 3 Čakrou pro 10 osob+já, a následně v rozmezí vždy 2 měsíců cca pokračovat čakrami v bezpečí kruhu a síle skupiny. Tak se neváhejte přihlásit skupinové Sezení je se slevou oproti individuálnímu. Vše proběhne v Plzni na Zastávce , Přeštická 4,sezení je na 4h předám techniky a hned si je zkusíme. Informace a souvislosti a témata která se k čakře vztahují. Propojím z kamenem, který donesu Pro práci s čakrou, a meditace. Naučíte se v sobě najít klid a rovnováhu,uchopit svou moc a také své osobní hranice,rozsvítíte své vnitřní světlo a slunce .Budete umět udržet a navýšit sebejistotu a sebeprosazení ,také uzdravíte z cela své vnitřní dítě .
Občerstvení bude zajištěno ,,,,,,, Zdenda Pícl - Lektor čaker......... Pro účast Je potřeba potvrdit v události a poslat rezervační poplatek 800,- do 17.7.2019 a tady je číslo účtu : 1340171046/3030 se jménem a příjmením a e-mailovou adresou a datum na jakou událost se hlásíte, ja vám pošlu potvrzovací e-mail o platbě a tím bude potvrzena i rezervace a 1700,- na místě .
Při nemožnosti se účastnit je možné poslat náhradníka .
Poplatek se nevrací ,díky ...... Cena za osobu 2500,- ......s sebou žluté nebo bílé oblečení a zápisník,deky a podložky jsou k dispozici :)
Poznámka : ti kdo začaly s čakrami před zářím 2018 máte stejnou cenu až do 7 čakry

800,00 Kč