4.10. - 4. čakra - skupinové provedení

Vyprodáno

Ahoj,

 máte li zájem a skupinové Provedení 4 Čakrou pro cca 3-5 osob+já, a následně v rozmezí vždy 2 měsíců cca pokračovat čakrami v bezpečí kruhu a síle skupiny.
Tak se neváhejte přihlásit skupinové Sezení je se slevou oproti individuálnímu. Vše proběhne v Lučice u Chudenic,sezení je na 4h předám techniky a hned si je zkusíme. Informace a souvislosti a témata která se k čakře vztahují.
Propojím z kamenem, který donesu pro práci s čakrou, a meditace. Naučíte se v sobě najít soucit ,lásku k sobě, k životu a ostatním bytostem a Matce zemi.Zbavíte se programu oběti a lítosti.Naučíte se otevírat a přivírat své duševní srdce podle prožívané situace a nerozmělňovat se pro druhé .Otevřít v sobě empatii a respekt.
Občerstvení bude zajištěno ,,,,,,, Zdenda Pícl - Lektor čaker......... Pro účast Je potřeba poslat rezervační poplatek do 20.9.2019 :
800,-
Buď zde : www.zdenek-picl.cz
Nebo takto : 1340171046/3030 se jménem a příjmením a adresou a e-mailovou adresou a datum na jakou událost se hlásíte, ja vám pošlu potvrzovací e-mail o platbě a tím bude potvrzena i rezervace a na místě 1200,- ........
Při nemožnosti se účastnit je možné poslat náhradníka .Poplatek se nevrací , díky ...... Cena za osobu 2000,- ......s sebou zelené,růžové nebo bílé oblečení a zápisník, podložky a deky :)
Možnost přespání a jídla za příspěvek

800,00 Kč