7.9. - Léčivý kruh

Vyprodáno

Setkání v léčivém kruhu u mě doma ,Lučice okr.Klatovy(přesnou adresu pošlu po zaplacení zálohy), nahlédnout do svého nitra a ponořit se do svého stínu .Zaměření se na příčinu problému . A díky tomu nastavit rovnováhu v těle , duši a duchu , ve všech úrovních své bytosti .
Léčení sebe je možné pokud máme ochotu ke změně nastavení , životního postoje a přístupu k sobě .
Sejdeme se v kruhu, očistíme okouřením.
Budeme sdílet co nás trápí a co chceme v životě změnit .
Budeme aplikovat Rappe ( prastarou šamanskou medicínu) ,která pomůže uvolnit bloky, strachy, uzly v sobě , a tenzi(křeč v mysli a vědomí) , díky čemuž si stále držíme v těle , duši a duchu staré vzorce a programy , rappé vrací do rovnováhy PH v těle , odvápňuje šišinku a ukazuje kde si bráníme samy , aby jsme byli zdraví a v rovnováze.Uděláme prostor pro nahlédnutí do svého nitra a sebereflexi .
Meditaci, která pomůže s léčivým procesem .
Sdílení pocitů a procesu, který v bytosti započal .Aplikace dědečka tabáčka ( mapacho - surový tabák ) z Peru , ten námpomůže integrovat do buněk informaci uzdravení a územní a ukotví zpět do reality tady a teď . 

Kruh je pro 5 osob . Trvání 3h .
Nutná rezervace zálohou 500,- Do 20.8

A 700,- na místě , s sebou pohodlné oblečení eventuelně zápisnik a tužku , občerstvení bude k dispozici a podložku a deku s sebou .
Přespání + papání ,možné za příspěvek
500,00 Kč