mé služby

1.

Čakrový systém

2.

Provedení čakrami

3.

Terapie slovem

4.

Léčivý
kruh

5.

Rychlo diagnostika čaker

6.

sdílené meditace přes odkaz

7.

Dárkové poukazy
Čakrový systém

Každý máme v těle a v duši 7 čaker. Jsou to energetická centra, která reagují na slabiky, barvy a techniky. Každá čakra je usazena na určitém místě v těle, tím že s čakrou pracujete ovlivňujete nejen vibrační a energetický stav, ale také zdravotní stav orgánů a svalů a kostí v místě čakry, což má vliv na celkovou kvalitu života.

Nabízím představení systému formou interaktivní přednášky nebo individuálním sezením. 
Provedení čakramy


Tento způsob práce se sebou a zároveň plné uchopení sebe = tělo, mysl, ego, duše, život - jeho tvorba a uzdravení všeho - je cesta k prožívání života v přítomném okamžiku a tedy k nejvíc efektivnímu tvoření své reality.pochopíte, že všechny překážky v životě jsou vámi samotnými tvořené a že lze z tohoto kruhu odejít a tvořit opravdu to co chceme v srdci a v duši. Opustíme strachy a obavy, zvedá se míra sebepřijetí a sebelásky, úcta k sobě a druhým. Naučíte se co je soucit a co lítost a že ubližování druhým je vlastně ubližování sám sobě. Nabízím provedení každou čakrou, předání technik + prožitek, meditaci, propojení z kamenem pro práci s čakrou, uvedení do tématu každého centra.


Terapie slovem

Individuální sezení pro zaměření problému a aktivní a praktické uchopení směrem k uzdravení životního postoje.  


Léčivý kruh

Nahlédnutí do svého nitra, ponoření se do svého stínu, zaměření příčiny problému a nastavení rovnováhy v těle, duši a ducha. 


Rychlo diagnostika čaker

Nabízím možnost z mapování Vašeho čakrového systému nebo jednotlivých čaker. Jak jsou otevřené, na kolik procent pracují. Kde je blok nebo nános a zranění. Na co se zaměřit, aby správně pracovaly. Je možné dělat na dálku, stačí jméno, příjmení a datum narození.Meditace pro 1. čakru


Meditaci si můžete zakoupit formou sdíleného odkazu. Po přijetí částky, zasílám odkaz.


Dárkové poukazy

Pokud by jste chtěli dopřát svým blízkým voucher za zvýhodněné ceny : Na provedení čakrou( individuální, skupina )přednášku, sezení-mluvením odhalit příčinu, konzultace k Autopatii, pište.